Mladé Buky - Apartmány Hrádeček

Apartmány Hrádeček jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského golfového klubu Grund Resort. Patnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje třicet apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití.

Pro design navržených přízemních domů s plochou střechou je typická jednoduchá linie a prosklené průčelí s konzolou zastřešené terasy. Elegantní bílé fasády jsou doplněny kamenným obkladem soklu a dřevěným obkladem v prostoru terasy. Osou domu prochází krytý průchod, z něhož se vstupuje do jednotlivých apartmánů. Na něj navazují společné prostory skladu a technické místnosti.

Do apartmánu se vstupuje přes prostornou předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Koupelna je vybavená klozetem, umývadlem a velkým sprchovým koutem. Dům velikosti 2 + KK má jednu ložnici, jednotky velikosti 3 + KK mají navíc samostatnou toaletu a jednu ložnici. Jednotný design interiérů je pečlivě navržen s ohledem na budoucí pronájem apartmánů. Vlastníkům apartmánů se však nabízí variabilita barevného ladění.

Apartmány Hrádeček jsou s ohledem na provozní náklady navrženy jako dřevostavba s důrazem na nadstandardní tepelně technické vlastnosti a precizní provedení detailů. Domy jsou vybaveny přímotopným podlahovým vytápěním.

 

investor: s Apartmány Hrádeček s.r.o. architektonický návrh: Ing. arch. Michal Rosa
stupeň PD: dokumentace pro stavební povolení interiéry: Ing. arch. Martina Rosová AR: Ing. Petr Košťál
datum PD: 2015 - 2016 realizace: 2014 - 2015 ST: Ing. Miroslava Ježková PBŘ: Ing. Vít Zinga EL: Ing. Pavel Rus
vizualizace: Ing. arch. Jan Pajurek   ZT, UT, VZD, plyn, inženýrské sítě: T - FESTING s.r.o. Trutnov